Mobil RPG Seven Knights’a yeni kahraman Ingrid'in eklendiği açıklandı

Ersin Kılıç 14.12.2017 - 15:28
Netmarble Games mobil RPG oyunu Seven Knights’a yeni karakter Ingrid’in eklediğini açıkladı.

Netmarble Games mobil RPG oyunu Seven Knights’a yeni karakter Ingrid’in eklediğini açıkladı. Spike ve Lania arasındaki savaşın kurbanlarından biri olan Ingrid eşsiz yeteneklere sahip. Ayrıca oyunda maskot satışları kolaylaşırken kahramanları güçlendirmek için pek çok etkinlik hazırlandı.

Ingrid, Spike ve Lania arasındaki savaşta ailesini ve dostlarını kaybetti. Bu yüzden intikam almak için Spike’ı arıyor. Ingrid’in kanatma yeteneği geçmişte başından geçen olaylardan geliyor. Ingrid kanayan bir hedefe saldırdığında, tüm düşmanlar ek hasar alıyor. Bu nedenle oyun içinde oldukça stratejik öneme sahip bir karakterdir.

Oyunda Maskot satmak kolaylaştı

Yeni güncellemeyle birlikte Seven Knights oyununda tüm maskotları aynı anda satmak için çeşitli kolaylıklar eklendi. Geliştiriciler, oyuncuların talep ve isteklerine büyük önem veriyor ve bu doğrultuda değişiklikleri oyuna eklediler. Ayrıca macera sırasında alınan eşyalar ile diğer eşyaları takas etme sistemi de oyuna eklendi.

Bu güncellemenin kutlaması kapsamında, Seven Knights oyuncular için çok sayıda etkinlik hazırladı. Oyuncular bu etkinliklerde kahramanlarını güçlendirebilir ve indirimli anahtarlar alabilecek. Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.02.2024 15:42
Kalan Karakter: 300 Gönder
Seven Knights’a yeni kahraman Ingrid eklendi
İlginizi Çekebilir