Seven Knights’a yeni özel kahraman Karl Heron geldi

Seven Knights’a yeni özel kahraman Karl Heron geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.08.2017 - 12:19
Mızrak ustası yeni kahraman oyuna katıldı

Oyuna yeni eklenen Karl Heron kahramanı saldırı türünde uzman ve mızrak kullanma yeteneği çok gelişmiş. Yeni kahramanın oyuna katılmasıyla birlikte “Artan Çağırma” güncellendi ve yeni kahramanın şerefine etkinlik düzenlenecek.

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights için Karl Heron adlı yeni bir kahraman çıkardıklarını bugün duyurdu. Kudretlendirilmeye hazır yeni bir kahraman olan Karl Heron, çift mızrak kullanan bir saldırı kahramanı ve evrensel kahramanlarla birlikte oynanması öneriliyor. Yanındaki evrensel kahramanların anormal etkilere direnme ihtimallerini artırıyor ve aldıkları fiziksel hasarı azaltan pasif bir etkisi bulunuyor.

Karl Heron’un ilham kaynağı kuşlar

Teo tarafından bozguna uğratıldıktan sonra Karl Heron, Gece Kargası’na katılarak bağlılık yemini etti. Bir süre serbestçe gezdikten sonra, Yeonhee ve Kara Şövalyeler’in gitgide büyüyen tehdidi ve Teo’nun geri gelmesini isteyen mektubunun üzerine Gece Kargası üssüne döndü. Eski Dört Lord’dan biri olan Teo liderliğindeki bir Gece Kargası grubundan olan Karl Heron’un yetenekleri kuşlardan esinlenmiş.

Etkinlik var, kaçırmayın

Karl Heron’u oyuna gelişinin şerefine, Netmarble Artan Çağırma özelliğini de güncelledi. Yedi kere Karl Heron Artan Çağırma yapan oyuncular, garantili olarak 4 yıldız Karl Heron kazanacak. Bunların yanında Netmarble, kahramanların yeteneklerini arttıran bir oyun içeriği olan Limit Kırma İçin Araştırma Şimdi Bitir seçeneğini oyuna ekledi. Eskiden oyuncuların önce kahraman ve mascot göndererek, belli bir sürenin sonunda ödül aldıkları Araştırma bölümünü tamamlamaları gerekiyordu. Artık bu yeni seçenek sayesinde oyuncular daha rahat bir oynanış elde edecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 01:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×