Sevilen ejderha Spyro'nun ilk üç oyunu tekrar bizimle olacak

Sevilen ejderha Spyro'nun ilk üç oyunu tekrar bizimle olacak

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 14.02.2018 - 11:36
Crash Bandicoot'tan sonra sıra Spyro the Dragon'da.
Geçtiğimiz sene Activision, Vicarious Visions işbirliği ile ilk üç Crash Bandicoot'u "remake" ederek Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'i çıkarmış ve oyunculara sunmuştu. Gelen yeni Crash Bandicoot oyunları, eski oynanış ve elementleri kendinde tutarken, getirilen muazzam grafikleri ile nostalji yaratmayı başarmıştı. Bunun farkında olan Activision'da çalışan birkaç kişi, dün yayınladıkları bilgiler ile Spyro Remake Trilogy üstünde çalıştıklarını belirtti.

Tam da 20. yaşında!

Spyro the Dragon'un remake oyunları, Mart 2018 tarihinde oyunculara gösterilecek, şaşırtıcı bilgi ise oyunun bu sene çıkacak olması. Yayıncılar tarafından yayınlanan bilgiye göre büyük bir olasılıkla Spyro the Dragon Remake, 2018'in üçüncü çeyreğinde çıkarılması bekleniyor. İsminden de anlaşılacağı gibi, ilk üç oyun olan Spyro the Dragon, Ripto's Rage ve Year of the Dragon, Trilogy'nin içinde bulunacak.

Şimdilik sadece Playstation 4 ve Playstation 4 Pro için hazırlanan Spyro the Dragon Trilogy'nin Crash Bandicoot N. Sane Trilogy kadar ses getirmesi planlanıyor. Duyurulduğu ilk an çoğu eski oyuncuyu sevindiren N. Sane Trilogy'nin etkisi, şüphesiz Spyro the Dragon Trilogy için de geçerli olacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 18:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2018 02:23
güncel haber geldimi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2018 01:26
21 Yaşındayım ve yaklaşık 6 yaşımda Ps1 oynuyodum, açıkçası Spyro-Ripto's Rage şuana kadar oynadığım en eğlenceli ve keyifli oyunlarda ilk 3 e rahatlıkla giriyor. Yakın zamanda Ps4 alabiliceğim durumunu da göz önünde bulundurarak sanırım ilk oyunlarım Remake serileri olucak teşekkürler Sony <3 !
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2018 01:06
ağlamak istiyorum mükemmel bir haber
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×