Sevilerek oynanan StarCraft 2 için yeni co-op commander geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 5.11.2018 - 03:54
Savaş meydanına yeni bir Protoss komutanı gelecek

Şu anda ölü gözüyle bakılan ve pek fazla AAA oyun çıkmayan RTS türünün öncüsü Starcraft 2 için Blizzcon'da küçük de olsa bir duyuru yapıldı. Oyuna gelecek olan değişikliklerin yanı sıra Blizzard, oyunun co-op olarak tanımlanan kısmı için Zeratul'u getirecek. Yeni co-op Commander olarak tanımlanan Zeratul, diğer karakterlerin aksine fazlasıyla hızlı bir oynanış sunuyor. Görünmez olma yeteneğine sahip olan karakter, savaş sırasında haritada ortaya çıkan üç Artifact'ı topladığında, hem birimlerine büyük yardım edebiliyor, hem de defans birimlerinin işini kolaylaştırabiliyor. Diğer komutanlardan farklı olarak kendi başına, karşı tarafın başına bela olabilen karakter Starcraft 2 hayranlarını heyecanlandırdı.

StarCraft 2 için yeni co-op commander geliyor

Şu anda eSpor tarafıyla büyük başarılara imza atan yapımın yanında bir de Blizzard, RTS olarak Warcraft 3 Reforged'u da duyurdu. RTS tarafında iki ana oyunla devam eden olacak Blizzard, muhtemelen eSpor sahalarına Warcraft 3'ü tekrar getirecek. Warcraft 3 ile alakalı olan eski eSpor takımlarını heyecanlandıran yapımın yanında bakalım Starcraft 2, başarılı ivmesini devam ettirebilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2022 15:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2018 13:38
Zeratul adamdır
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sevilerek oynanan StarCraft 2 için yeni co-op commander duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×