Shadow of Mordor aslında yeni Batman oyunu olacakmış

Furkan Güler
Furkan Güler 30.07.2019 - 10:25
Gotham'dan, Orta Dünya'ya kesin dönüş!

Geride bıraktığımız senelerde piyasaya çıkan Shadow of Mordor, Yüzüklerin Efendisi hayranlarını farklı bir maceraya davet etmişti. Kitaplardan farklı olarak daha sade ve kolay anlatılabilir bir senaryoya sahip olan Shadow of Mordor hakkında yıllar sonra ortaya yeni bir gerçek çıktı. F.E.A.R. serisinden sonra daha farklı projelere girişmek isteyen geliştiriciler, Warner Bros ile anlaşarak Batman oyunu yapmaya koyulmuşlar. Nolan'ın çektiği Dark Knight üçlemesini temel alan bu projede ilk başta her şey güzel gidiyormuş.

Shadow of Mordor aslında yeni Batman oyunu olacakmış

Ancak projenin başlarında Warner Bros haricinde Nolan'dan da izin almaları gerektiğini öğrenen Monolith ekibi, bu izni herhangi bir şekilde alamamış. Nolan'dan izin alamayınca projeden vazgeçen geliştirici ekip, oyunu oluşturan temel mekanikleri çöpe atmamak adına kullanmak istemiş. Sonrasındaysa ortaya Shadow of Mordor markası çıkmış. Batman ile yola çıkıp Yüzüklerin Efendisine evrilen bu projenin aslında bakarsanız olması gerektiği gibi olduğunu söyleyebiliriz. Hali hazırda Rocksteady, bizlere oldukça güzel bir Batman oyun serisi armağan etmişti. Bakalım Monolith'in yeni projesi ne olacak?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 11:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2019 20:31
Yeni projeleri Blood 3 olsun bir zahmet. Özledik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2019 14:54
İyi olmuş. Bence gayet güzel bir oyundu. Monolith'te oldukça saygın bir firmadır nezdimde. Umarım farklı bir projede görürüz, mümkünse bir FPS. Çünkü kendileri bu türün üstadlarından birisidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2019 14:41
hmm...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow of Mordor aslında yeni Batman oyunu olacakmış

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×