Shadow of the Colossus Collection, 1080p geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.07.2011 - 12:13
Diğer detaylar içeride...
Team ICO tarafından geliştirilen ve 2005 yılında PS2 platformu için çıkan Shadow of the Colossus, PS3 platformu için koleksiyonluk sürüm olarak geliyor. Bu zaten bilinen bir haber. Yeni bilgilere göre, paketin içinde 2 adet dinamik PS3 temasının bulunacağı, ICO, The Last Guardian ve Shadow of the Colossus'a ait video içeriklerinin olacağı belirtildi.

Shadow of the Colossus Collection, 1080p geliyor
Oyunun PS3 sürümü, 1080p, Stereoscopic 3D ve 7.1 Surround ses teknolojilerine destek verirken, PSN Trophy sistemine de tam destek verecek.

Yakın zamanda koleksiyona dair daha fazla bilgi de verilecek. Shadow of the Colossus Collection, 27 Eylül'de 40 dolar etiketiyle satışa sunulacak.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow of the Colossus Collection, 1080p geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×