Shadow of the Tomb Raider’ın özel versiyonları detaylandırıldı

 Shadow of the Tomb Raider’ın özel versiyonları detaylandırıldı

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 29.04.2018 - 14:02
Son Tomb Raider oyununun içerikleri oldukça geniş görünüyor.

 Square Enix, geçtiğimiz günlerde Tomb Raider efsanesinin son halkası Shadow of the Tomb Raider ile ilgili yaptığı önemli açıklamaların ardından, şimdi de çeşitli özel baskılardan,  Season Pass ve ön sipariş bonusları gibi konulardan bahsetti.

Özel versiyonların özel içerikleri

Öncelikle yakın zamanda Shadow of the Tomb Raider’ın standart, deluxe, croft veya ultimate edition versiyonlarını önceden sipariş edebileceksiniz. Standart Edition versiyonu, ek içerikler ile birlikte temel oyunu bünyesinde barındırıyor. İçerik olarak PlayStation 4 oyuncuları  dinamik bir tema, PC oyuncuları Steam duvar kağıdı ve Xbox One oyuncuları ise Avatar kıyafeti elde edebiliyor.

Oyunun Deluxe Edition versiyonu ise,  standart edition ile aynı içerikleri, resmi oyun müziklerini, ek silah ile kıyafet ve oyuna 48 saat önceden erişim avantajlarını içeriyor. Croft Edition versiyonu, Deluxe Edition’un sıunduklarının yanı sıra, daha fazla silah, kıyafet ve Season Pass içeriyor. Season Pass’ta yedi mezar görevi, yedi silah, yedi kıyafet ve yedi beceri ile beraber çoklu yan görevleri bünyesinde barındırıyor.

Son olarak Ultimate Edition ise, Croft Edition içerisinde yer alan her şeyi daha fazla içerikle sunuyor. Bunlar arasında Lara Croft heykeli, tırmanma baltası şeklinde şişe açacağı ve el feneri bulunuyor. Bu seçeneklerin fiyatları henüz açıklanmadı. Ancak yakında ön sipariş seçeneğinin açılması bekleniyor.

 Shadow of the Tomb Raider’ın özel versiyonları detaylandırıldı


Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 06:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2018 13:10
bence yine kopyala yapıştır. ANGEL OF DARKNESS İ İSTİYORUZZZZZ.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ouz1905
ouz1905 30.04.2018 07:01
merakla çıkmasını beklediğim oyunlardan birisi. diğerleri hitman(2019), yeni splintercell(2019), rdr 2, death straining(2019) ve Detroit become human. beklentilerim yüksek bu oyunlardan sabırsızlıkla bekliyorum. umarım hepsinde Türkçe altyazı desteği olur (rdr ve splintercell düşük ihtimal ama diğerlerinde Türkçe altyazı desteği bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2018 21:26
ekim kasım ayını Rockstar kapatacağı için büyük yapımları eylülden görecez. Aralıkta RDR2 rüzgarı geçerse (ki hiç sanmıyorum) oyunlar ya sarkacak yada "Rockstar abimiz gelmeden çabuk getirin" olayı olacak. Umarım bug olmaz. Square Enix Tomb Raider ve Hitmen harici düzgün çalışan oyun geliştiremiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2018 20:00
Sistem gereksinimleri açıklansa, yetiyorsa hemen alacağım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2018 17:50
Screen shake efekti yüzünden önceki 2 oyunu da oynayamadım. Umarım aynı şeyi bunda da yapmazlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×