Shadow of the Tomb Raider, silah çeşitliliği videosu yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.08.2018 - 11:24
Lara'nın cephanesi

Square Enix, Shadow of the Tomb Raider için yeni bir kısa bir tanıtım videosu daha yayınladı.  Bu video da sadece 39 saniye sürüyor. Yeni tanıtım videosunda Shadow of the Tomb Raider'ın oynanış görüntülerine de yer veriliyor. Shadow of The Tomb Raider'da kullanacağımız silahların bir bölümü gösteriliyor. Yeni tanıtım videosunda, pompalı silahlardan, susturuculu silahlara, ok ve yaydan, makineli ve bomba atarlı tüfeklere kadar, farklı yelpazedeki silah çeşitliliği gösteriliyor. Patlama efektlerinin ve özellikle ışıklandırmanın oldukça etkleyici göründüğü, yeni oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider'da, LAra Croft'un kullanacağı silahlar tanıtıldı

Eidos Montreal'in geliştirdiği Shadow of the Tomb Raider yine oldukça iddialı. Yenilene Tomb Raider'da Lara Croft, karakteriyle özdeşleşen çift el silahlarını almayacak olsa da, oyunda geniş bir silah çeşitliliği karşımıza çıkacak. Bıçağı ile oldukça ölümcül olan Lara, ateşli silahlar konusunda da artık oldukça tecrübeli. Lara Croft evrimini Shadow of The Tomb Raider'da tamamlayacak gibi görünüyor.  Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül'de PS4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 04:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2018 14:18
lan olm lara croft'u da iyice terminator rambo moduna soktular.

sırf öyle görükmesin diye de oyunun ortasına kadar "ıhhh mıhhh" acı çekiyor havası veriyolar ama oyunun sonunda ordulara denk bir savaş kabiliyeti oluyor.

halbuki tomb raider'in olayı araştırmaydı.

neyse gene de bekleyip görecem.
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2018 13:35
Lol'e devam et bosver takma boyle seyleri.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow of the Tomb Raider, silah çeşitliliği videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×