Shadow of the Tomb Raider'ın bulmaca odaklı videosu yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 29.08.2018 - 10:39
Nasıl bulmacalar karşımıza çıkacak

Shadow of the Tomb Raider'da yine pek çok farklı bulmacayla karşılaşacağız. Shadow of the Tomb Raider'da, önceki iki oyuna kıyasla daha fazla bulmaca çeşitliliği ve daha zorlu bulmacaların karşımıza çıkacağı belirtiliyordu.  Tomb Raider'in resmi Youtube kanalında, oyundaki bulmaca çeşitliliğini gösteren kısa bir tanıtım videosu yayınlandı.

Shadow of the Tomb Raider'dan bulmaca odaklı yeni oynanış videosu 

Yapımcı firma Crystal Dynamics, Shadow of the Tomb Raider'da daha zorlu bulmacalarla karşılaşacağımız konusunda oldukça iddialı. Yayınlanan kısa oynanış görüntülerinden anladığımız kadarıyla, Shadow of the Tomb Raider'da bulmaca öğeleri ve platform dinamiklerinin birleşimi pek çok yeni bulmaca ile karşılaşacağız. Ağustos ayının başında Crystal Dynamics, Shadow of the Tomb Raider'da bulmaca zorluklarının da ayarlanabilir olacağını açıklamıştı. Shadow of the Tomb Raider'da, oyuncu eğer isterse bulmacaları çözmek için kullanacağı ekran kılavuz simgelerinin görünebilirliğini ayarlayabilecek. Kolay zorlukta bu simgeler, tamamen görünür olurken, normal zorlukta hafifi silik bir şekilde görünecek. Eğer tecrübeli bir Tomb Raider oyuncusuysanız, ben daha zorlarını oynadım derseniz, en zor seçeneği seçerek, kılavuz işaretleri kapalı bir şekilde bulmacaları çözebileceksiniz.

Shadow of the Tomb Raider'da bulmaca zorluğu değiştirilebilecek

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 08:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow of the Tomb Raider'ın bulmaca odaklı videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×