Shadow of the Tomb Raider'ın müzikleri nasıl yapılıyor?

Shadow of the Tomb Raider'ın müzikleri nasıl yapılıyor?

Furkan Güler
Furkan Güler 13.07.2018 - 10:46
Stüdyosundan görmek ister misiniz?

Tomb Raider serisi Square Enix'in eline geçtikten sonra hem mekaniksel, hem de hikaye bakımından oldukça değişti. Daha büyük bütçeli bir yapma dönüşen Tomb Raider serisi, yeni oyununda müzikleriyle bizi yine bambaşka diyarlara götürecek. Square Enix, oyunun resmi YouTube kanalından fragman müziğinin nasıl yapıldığını göstermek için bir video yayınladı. Besteci Brian D’Oliveira tarafından yapılan müzikler, oyunun Maya temasına oldukça uyuyor. Daha öncesinde Resident Evil 7: Biohazard, Tearaway, Papo & Yo gibi yapımların müziğini yapan başarılı isim kariyerinde filmlerde de görev almış. Obsession, Prologue ve Maya Ruins Escape parçalarını ortaya koyan Brian D’Oliveira'ın parçaları dinlemeye değer.

Shadow of the Tomb Raider müzikleri nasıl yapılıyor?

Diğer bir taraftan artık yeni oyunun hikayesinde Lara Croft'u tam olarak Tomb Raider haline dönüşmüş şekilde bulacağız. Hayatta kalma, silah kullanma ve suikast yapma gibi yeteneklerini oldukça geliştiren Lara Croft, 14 Eylül tarihinde karşımıza çıkacak. PC, PS4 ve Xbox One platformlarına duyurulan Shadow of the Tomb Raider, bakalım bekleyenlerini memnun edebilecek mi?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 20:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2018 13:27
Mükemmel ! Gerçek bir müzisyen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
nietzsche
nietzsche 13.07.2018 17:56
Umarım yanlışlıkla oyunun sonunu görmemişizdir :p
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×