Shadow of War'a ücretsiz DLC

Furkan Güler
Furkan Güler 27.09.2017 - 10:45
Warner Bros. geri adım attı.

Geride bıraktığımız haftalarda güzel bir fragmanla tanıtılan Forthog Orc - Slayer isimli indirilebilir içeriğin ücretsiz olacağı belli oldu. Middle - earth: Shadow of War'un geliştirici ekibinde yer alan Mike "Forthod" Forgey isimli yazılımcının kanser sebebi ile hayatını kaybetmesi üzerine, geliştiriciyi oyuna karakter olarak ekleyen Monolith Productions, Warner Bros. ile aldığı ortak karar sonucunda indirilebilir içerikten gelen parayı Forgey'in ailesine bağışlayacaktı. İlk olarak 3.50 dolardan satılacağı söylenen indirilebilir içerik, duyurulduktan sonra hem oyuncuların, hem de Forgey'in ailesinin tepkisini çekti. 

Forthog Orc-Slayer DLC'sine artık ücretsiz ulaşabiliriz.

Sadece Amerika Birleşik Devletleri üzerinden gelen paranın aileye bağışlanacak olması durumu, Warner Bros.'u biraz aç gözlü göstermişti. Çünkü Avrupa ve Asya bölgelerinden gelen para, direkt olarak dağıtımcının kasasına gidiyor. Böylelikle hayatını kaybeden bir insan üzerinden maddi prim yapmaya kalkışan Warner Bros, bu kararından vazgeçtiğini açıkladı. Söylenenlere göre Forthog Orc - Slayer isimli indirilebilir içerik, oyunun yanında ücretsiz olarak verilecek. İndirilebilir içeriği satın almış kişilere ise paralarının iade edileceği belirtildi. Eğer doğrudan aileye bağış yapmak isterseniz, buradan ulaşabileceğiniz adres üzerinden aileye yardım sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 20:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow of War'a ücretsiz DLC

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×