Shadow of War'un ek paketi Desolation of Mordor Story çıktı

Shadow of War'un ek paketi Desolation of Mordor Story çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 10.05.2018 - 10:27
Hikaye devam ediyor.

Warner Bros'un destekleri ile piyasaya sürülen Middle-earth: Shadow of War / Orta Dünya: Savaşın Gölgesi oyununu yeni içeriği Desolation of Mordor Story Expansion yayınlandı.  Bugün itibarıyla internet üzerinden indirilebilecek olan içerik ile birlikte Baranor, Minas Ithil’in Kaptanı ve şehrin kurtarıcısı karakterleri oyuna dahil oldu.

Warner Bros tarafından “Middle-earth: Shadow of Mordor” oyununun devamı niteliğinde hazırlanan Middle-earth: Shadow of War’un yeni içeriği Desolation of Mordor Story Expansion bugün itibarıyla internet üzerinden indirilebilecek.

Shadow of War'un yeni eklentisi Desolation of Mordor Story yayınlandı

Yeni içerikle birlikte Torvin ve Dwarven Hunter karakterleri, içinde zırh, zırh eldiveni, kanca ve uçurtmanın olduğu yeni bir muharebe donanımı ile birlikte yayınlanacak. Bunlara ek olarak sunulan ücretli askerle kurulabilecek yeni bir ordu, yeni çöl alanı  Lithlad’in işgali, yeni karakol görevleri ve Shindram Kalesi’nin devrilmesinin tamamlanması oyun severleri heyecanlandıracağa benziyor.

Ana hikayesinin de güzel olduğu Shadow of War oyuncularını memnun etmeyi başaran geliştiriciler, ilgi çekici dövüş mekanikleri sayesinde oyuncuları oyuna bağlamayı başarıyordu. Bakalım ilerleyen dönemlerde daha başka ek paketler çıkacak mı?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 03:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2018 10:39
Kalkanı bildiğin god of wardan araklamışlar :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×