Shadow of War'un mobil oyunu çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 29.09.2017 - 03:02
Strateji ve RYO türünde olan oyun hiç fena durmuyor.

Geride bıraktığımız günlerde duyurulan Middle Earth: Shadow of War'un mobil oyunu, test sürümünden final sürümüne geçti. Oynaması ücretsiz olan ve strateji öğeleri içeren yapımda, RYO mekanikleri de bulunuyor. Oyunda ekibimize liderliği Talion sağlarken, Orta Dünya'nın en iyi kahramanlarını da kontrol edebiliyoruz. Celebrimbor, Shelob, Gimli, Gandalf ve Legolas gibi hikayenin ikonik karakterleri ile karşılaşacağımız oyun fena durmuyor. 

Diğer bir yandan ana oyunda bulunan ve oyuncuların oldukça hoşuna giden Nemesis sisteminin, Shadow of War'un mobil sürümünde de olacağı onaylandı. Yani oyunda yaptığınız her bir savaş sonrasında, oyunun ilerleyen safhalarında orclar sizi hatırlayarak ona göre strateji belirleyecek. Böylelikle yaptığınız maçların daha çekişmeli olacağını söyleyebiliriz. Oynaması ücretsiz olan Shadow of War'un mobil sürümünde mikro ödemeler bulunuyor. Ancak oyunu henüz deneyimlemediğim için bu mikro ödemelerin oyuna nasıl bir etki yaptığını bilmiyorum.

Shadow of War'un mobil oyununu ücretsiz indirebilirsiniz

PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına çıkan Middle Earth: Shadow of War'u, Yüzüklerin Efendisi fanları heyecan içerisinde bekliyor. Esaslı dövüş dinamikleri, açık dünya öğesi ve Nemesis sistemi sayesinde yeni oyunun başında saatler geçireceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 17:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow of War'un mobil oyunu çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×