Shadow of War'un Orc kabilelerinden Mystic Tribe ile tanışın

Shadow of War'un Orc kabilelerinden Mystic Tribe ile tanışın

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 20.09.2017 - 10:56
Necromancer Orclar oyuna ekleniyor.
Warner Bros. ve Monolith Productions bizi Shadow of War'a boğmaya devam ediyor. Dün akşam yayınlanan yeni bir video ile oyunda bulunan Orc kabilelerinden Mystic Tribe'ı tanıttı. Oyunun çıkısı sırasında Mordor'u aralarında paylaşan Orc'lar yedi kabileye ayrılmış durumda, şimdiye kadar bu kabilelerden beş tanesini açıklayan monolith, altıncı ile karşımızda.

Shadow of War'un yeni kabilesi Mystic Tribe ile tanışın

İlk olarak Terror Tribe ile karşımıza çıkan Orc kabileleri, sırası ile Machine Tribe, Marauder Tribe, Dark tribe ve Feral Tribe olarak tanıtıldı. Mystic Tribe olarak karşımıza çıkan yeni kabile, kara büyü ve kurban törenleri ile güçlenen bir grup. Yayınlanan videoya bakılırsa da ölüleri diriltebiliyor ve savaş sırasında kaybolup başka bir yerde belirebiliyorlar.  Diğer kabilelerde olduğu gibi Mystic Tribe'ın Orc'ları da Talion ve Celebrimbor'un kontrolü altına girebiliyor ve hikaye boyunca ordumuzda bize hizmet edebiliyor.

Yayınlanan Mystic Tribe'ın yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Middle-earth: Shadow of War'ın çıkışı yakşaltı. Oyun 10 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye çıkış yapacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 13:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2017 16:09
Bu kadar detay onceden anlatiliyorsa adamlar salak degil, icerigi cok saglam demekki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2017 16:01
hakikaten böyle dandik bir satış pazarlaması görmedim ubi ac origins ile ilgili hiçbirşey paylaşmadı adam gibi bunlar oyunun yarısını gösterdi youtube girerseniz hikaye görevleri bile var :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2017 11:24
Oyunun neredeyse hiç süprizi kalmadı. Herşeyi tanıttılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×