Shadow Warrior 3'ten ertelenme 'fragmanı' yayımlandı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 26.10.2021 - 22:43
Oldukça büyük bir oyuncu kitlesi tarafından merakla beklenmekte olan Shadow Warrior 3'ten ertelenme haberi gelmiş bulunuyor.

Devolver Digital, Shadow Warrior 3'ün 2022'ye kadar ertelendiğini açıkladı. Yayıncı, oyunun biraz daha cilalanmaya ihtiyacı olduğunu iddia ederken; bu yüzden ertelemeye karar verildiğini öne sürüyor. Ayrıca Devolver Digital, oyunun ertelenme haberini duyurmak için, yeni bir ertelenme 'fragmanı' da yayımlamış bulunuyor.

Shadow Warrior 3'ten ertelenme 'fragmanı' yayımlandı

Oyun dünyasının zirvesini yaşayacağı düşünülen 2022, ertelenmiş olan yeni bir oyuna daha ev sahipliği yapacak. Normal şartlar altında bu sene içerisinde çıkması beklenen Shadow Warrior 3, 2022'ye ertelenen sayısız oyundan bir başkası olarak yerini almış bulunuyor. Sıra dışı birinci şahıs seriyi yeni bir seviyeye çıkarmayı iddia eden üçüncü oyun; hızlı tempolu çatışmaları, keskin yakın dövüş savaşları ve oyunculara sunduğu serbest hareket sistemiyle ön plana çıkıyor.

Shadow Warrior 3'ten ertelenme 'fragmanı' yayımlandı

Oyunun piyasaya sürüleceği platformlar olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC gözükürken, yeni nesil konsollar hakkında herhangi bir resmî açıklama bulunmuyor. 2022'de çıkması beklenen yapım, paylaşılmış olan yeni ertelenme 'fragmanı' da dâhil, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsollarına yer vermiyor. Resmî Devolver Digital YouTube kanalından paylaşılmış olan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 07:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 27.10.2021 02:26
Yeter ki iyi oyun olsunda ertelensin. İlk iki oyunu severek oynadım. Eğlenceli idi. Buda öyle olur umarım.
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2021 16:56
Oyunların erken tarih vermesinin sorumlusu oyuncular. Sene 2022 oldu neredeyse, oyun yapım süreçleri uzadı, maliyetler arttı, kısa sürelerde oyun beklemek cahilliktir. Satıcıya baskı uygulamayın, onlar da üreticiye uygulamasın, adam gibi oyunlar görebilelim bu sayede.
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2021 16:54
Ertelenmesindense eksik ve hatalarıyla çıkıp yolda düzeltilemsini terrcih ederim.
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2021 09:20
"Yeterki oyun iyi olsun isterse hiç çıkmasın beklerük" buda yeni akım. oyun tanıtımları başka bir boyuta taşındı bu tipler yüzünden. Eskiden Release fragmanı yayınlanırdı artık Delay yayınlıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow Warrior 3'ten ertelenme 'fragmanı' yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×