Shadow Warrior kısa süreliğine ücretsiz!

Shadow Warrior kısa süreliğine ücretsiz!

Furkan Güler
Furkan Güler 21.07.2017 - 10:57
FPS türünde aksiyonu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Shadow Warrior serisinin ilk oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz oldu
2013 yılında yeniden yapılan Shadow Warrior, FPS oyunları arasında hızlı yapısı ve fena olmayan hikayesi sayesinde kendini göstermeye başarmıştı. Zorlu bölüm sonu canavarı savaşlarının yanında karizmatik bir ana karaktere de sahip olan Shadow Warrior, oynayanlarını oldukça memnun edebilmişti. 4 sene sonra ise Fling Wild Hog's stüdyosu, ilk oyunu oynamayanlar için Shadow Warrior'ı ücretsiz bir şekilde oyunculara veriyor. Humble Bundle üzerinden erişebildiğiniz oyunu Steam kütüphanenize de ekleyebiliyorsunuz. Serious Sam ve Hotline Miami'ye benzerliği sayesinde başında sıkılmadan zevkli saatler geçirebileceğiniz oyunu oynamadıysanız, bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Shadow Warrior kısa süreliğine ücretsiz!
Oyunun hikayesi Lo Wang isimli karakterin sahip olduğu efsanevi kılıcı, kovulmuş ve karakterimizin içine hapsolmuş Hoji isimli ruhun geçmişini anlatıyor. Zilla şirketlerinde koruma olarak çalışan Lo Wang, şirketin patronları Japonya'yı ele geçirmeye çalışınca şirkete bir başına meydan okumaya kalkışır. Hikayede yaşattığı sürpriz sonları sayesinde Shadow Warrior'ı oynarken eğleneceğinizden emin olabilirsiniz. Battlefield ve Call of Duty serileri arasında sıkışmış FPS türüne farklı bir tat katmak isteyen oyunun ücretsiz verildiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 11:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 03:40
ücretsiz demişsiniz fakat verdiğiniz linkte 5 dolar görünüyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 13:19
ama ben alamiyorum hata veriyor sebebi ne bilen varmi
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 23:37
humble bunle heasbını steam hesabınla etkinleştir. bunun dışında bi hata almamıştım ben. Neyse sorunu çözünce yaz da ilerde alıcağımız olası hata hakkında bilgimiz olsun :D
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 19:51
ne hatası verdiğini söyleseydin keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×