Shadowrun Retuns, o kadar çabuk geri dönmeyecek

Shadowrun Retuns, o kadar çabuk geri dönmeyecek

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 26.11.2012 - 15:37
Para büyüyünce, hırs büyüdü, o zaman da...
Nisan ayında Kickstar'dan başlatılan projeye yeterli para toplayan Shadowrun Returns normalde 2013'ün ocak ayında çıkacaktı lakin ne yazık ki oyunun çıkış tarihi ertelendi.

Shadowrun Retuns, o kadar çabuk geri dönmeyecek
Oyunun geliştirici firması Harebrained Schemes LLC oyunun PC, iOS ve Android versiyonlarının 2013 mayıs ve haziran ayları arasında çıkacağını duyurdu. Bunun başlıca sebebi ise 400,000 dolar olan hedefi 1,836,447 dolar gibi bir rakamla aşması.

Firma ise gecikmeyi şu şekilde açıkladı:

"Daha öncesinden sizlere açıkladığımız gibi ilk çıkış tarihimiz olan Ocak 2013'ü geri çektik. Bu tarih belki oyunun ilk başta düşünülen genel hatlarını sizlere sunmamıza yetecekti ancak hırsımız (ki bu oyunun özellikleri listesi oluyor) büyüdükçe zaman ihtiyacımız da büyüdü"

"Ayrıca ilk başta belirlediğimiz tepeden kamerayı da izometrik kameraya değiştiriyoruz. Şu an için tahminimizce mayıs ya da haziran gibi oyun biter."
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 14:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×