Shadows of Argus için yeni sinematik yayınlandı

Shadows of Argus için yeni sinematik yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 24.08.2017 - 13:59
World of Warcraft: Legion'ın son güncellemesi olacak olan 7.3 için yeni bir sinematik yayınlandı.
Blizzard'ın dün gerçekleştirdiği Gamescom paneli, Blizzard hayranları için güzel bir akşam oldu. Önce Mei için yayınlanan duygusal Overwatch sinematiği, sorna Hearthstone'un Disney'e taş çıkartan müzikali ve sonra olarak da World of Warcraft'ın Argus çıkartmasını başlatan 7.3 güncellemesi.

Legion'a kendi ilacının tadına baktırmak için Argus'a gidiyoruz. Başlatacağımız istila ile savaşı Legion'ın kapısına götürüyoruz. Panelde anlatılanlar ile söyleyebiliriz ki savaş daha yeni başlıyor. World of Warcraft oyuncuları 7.3'e Velen'ın yanına giderek başlayacak. Burada, bir gemi ile gideceğimiz Argus'a düşüyoruz ve senaryolara geçiş yapıyoruz. Üç yeni bölgeye sahip olacak olan Argus, her hafta bu hikayelerden birini bize sunacak.

-1. Hafta: Argus'un istilası başlar. Krokuun hikayesinine adım atıyoruz. Army of the Light ile birlikte Legion'ın kalbine saldırıyoruz.
-2. Hafta: Krokuun hikayesini bitirip, yıkılmış Drenai şehri Mac'Aree'ye gidiyoruz. Burada Legion'ın diğer dünyalara geçmek için kullandığı geçitleri kullanıp yeni dünyalar keşfediyoruz.
-3.Hafta: Shadow of Argus hiakyesini bitirdikten sonra tüm World Questler açılıyor ve yeni zindan the Seat of the Triumvirate'i oynuyuyoruz.

Argus'a geldiğimiz gemi olan Vindicaar, aynı zamanda operasyon üssümüz oluyor. Burada, inkeeper, mailbox, meslek eğitmenleri, Dalaran'a portal, tamir, görev veren NPC'ler ve yeni Netherlight Crucible NPC'si bulunacak.

Yayınlanan yeni sinematiği aşağıdan izleyebilirsiniz. 7.3: Shadows of Argus, 29 Ağustos'da geliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 19:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×