1/10

Shadows of the Damned'a korku dolu görseller

Burçin Aygün
Burçin Aygün 18.04.2011 - 11:13
Cehenneme hoş geldiniz
EA ve Grasshopper Manufacture'ın ortaklığı ile gelen Shadows of the Damned için yepyeni görseller ortaya çıktı. Daha önce ortaya çıkan teaser trailer'ın başarısızlığından sonra bu görseller oldukça iştah açıcı gözüküyor. İblis avcısı Garcia Hotspur'un cehenneme giderek kayıp aşkına ulaşmaya çalıştığı oyunda, Alen Wake'den hatırlayacağınız gibi ışık büyük bir rol oynayacak.

Yapımın bu yaz aylarında PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkması bekleniyor.

İlgili görsellere ise galerimizden ulaşabilirsiniz.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×