Shaggy ile Superman'in karşı karşıya geleceği MultiVersus duyuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 18.11.2021 - 23:52
Geçtiğimiz günlerde sızıntılarıyla karşılaştığımız MultiVersus, resmî olarak duyuruldu! Oyunun ilk karakterleri de belli olmuş bulunuyor.

Warner Bros. Games, bugün içerisinde yapmış olduğu bir duyuruda; Batman, Superman, Bugs Bunny, Arya Stark, Tom & Jerry ve Warner Bros. markası altındaki birçok diğer karakterleri içerecek olan MultiVersus isimli yeni oyununu duyurdu. Daha çok Super Smash Bros. tarzında bir yapım olarak karşımıza çıkan oyun, Ubisoft'un Brawlhalla'sına da oldukça benziyor. 2022'de ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülecek olan yapım, Scooby-Doo'dan tanıdığımız Shaggy'nin 'Ultra Instinct Shaggy' formunu da içerecek.

Shaggy ile Superman'in karşı karşıya geleceği MultiVersus duyuruldu

Warner Bros. Games tarafından yayıncılığı üstlenilecek olan yapım, Player First Games tarafından geliştiriliyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde piyasaya çıkacak olan dövüş oyunu, takım tabanlı 2v2 formatını temel alıyor. Tam çapraz platform desteği vaat eden şirket, oyunun; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows için piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Shaggy ile Superman'in karşı karşıya geleceği MultiVersus duyuruldu

Şimdilik oyunun içerisinde barınacak olan; Arya Stark, Batman, Bugs Bunny, Finn the Human, Garnet, Harley Quinn, Jake the Dog, Reindog, Shaggy, Steven Universe, Superman, Tom & Jerry ve Wonder Woman olmak üzere toplamda 13 karakter açıklanmış bulunurken, ilerleyen zamanlarda yeni karakterlerin de duyurulacağı belirtiliyor. 2022'de piyasaya sürülecek olan yapım, Warner Bros. hayranları için oldukça ilgi çekici gözüküyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 12:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shaggy ile Superman'in karşı karşıya geleceği MultiVersus duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×