Shaiya Türkiye'de Birlik Ligi heyecanı yaşanıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Shaiya Türkiye'de Birlik Ligi heyecanı yaşanıyor
SHAIYA TÜRKİYE’de Birlik Ligi heyecanı yaşanıyor.

Santa Clara, California, 29 Ocak 2010

Shaiya Türkiye'de Birlik Ligi heyecanı yaşanıyor


Fantastik oyun dünyasında efsanevi bir Tanrıça ve iki karşıt tarafın maceralarını konu alan Shaiya’da Birlik ligi, şubat ayı içerisinde start alıyor. Süper lig ve 2. Lig’de mücadele edecek olan ve sayıları 100’ü bulan birlikler, organizasyonlarını markalaştırarak, yeni oyuncuları kendilerine çekmek için yarışıyorlar. Tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabilen, fantastik dünyada geçen devasa online oyun sektörünün ilginç bir temsilcisi olan Shaiya, oyunculara PvP heyecanının yanısıra artık sadece birliklerin yer alabileceği birlik savaşları ve liglerini sunuyor. Gordion topraklarında oluşturulmuş birlikler artık birlik konutlarına sahip olabilecekler ve kirasını ödemek için kendilerine özgü stratejiler geliştirebilecekler.

Shaiya Türkiye'de Birlik Ligi heyecanı yaşanıyor


PVP, yani oyuncuya karşı oyuncu savaşlarının en yüksek seviyede gerçekleştiği, özellikle grafik dalında birçok ödüle layık görülen Shaiya, Türkçe platformuyla ve 10 milyon üyesiyle birlikte, kısa sürede Türk oyunseverlerin beğenisini kazandı. F2Play işletim modelini benimseyen Shaiya dünyasına katılmak ücretsiz olup, oyun esnasında her hangi bir paket dahilinde oyunculardan ek ücret talep edilmiyor.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 08:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shaiya Türkiye'de Birlik Ligi heyecanı yaşanıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×