Shameless'in Türk uyarlaması Utanmazlar'ın çekimleri başladı

Shameless'in Türk uyarlaması Utanmazlar'ın çekimleri başladı

Onur Güner
Onur Güner 21.07.2017 - 16:45
İlk görüntüler de geldi
Dünya genelinde oldukça çok sevilen ve izlenen Shameless dizisi için bildiğiniz gibi bir açıklama gelmiş ve Türk versiyonu olarak Utanmazlar adında uyarlaması yapılacağı söylenmişti. Acaba dizi nasıl olacak, seks ve uyuşturucu sahneleriyle ve argo replikleriyle nasıl olacak diye düşünürken başka açıklamalar gelmiş ve dizinin birkaç başrolü açıklanmıştı. Hazal Kaya ve Burak Deniz'in yanı sıra ünlü tiyatrocu ve oyuncu olan Reha Özcan da ekibe katılmıştı. FOX TV'de yayınlanacak dizinin ise şimdi de çekimlerine başlandığı açıklaması geldi. Oyuncuların birkaç fotoğrafları ile birlikte yapılan açıklamaya göre dizinin çekimleri tüm hızıyla başladı ve en kısa sürede kurgu için kanala teslim edilecek.

Shameless'in Türk uyarlaması Utanmazlar'ın çekimleri başladı
Paylaşılan fotoğraflarda her ne kadar farklı isimler olsa da şu an için dizinin tam kadrosu bilinmiyor. Zira yapımcı şirket henüz tam oyuncu kadrosu hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ancak diğer oyunculardan çok ben dahil eminim herkesin merak ettiği sorulardan bir diğeri ise orijinal dizide oldukça çok sevişme sahnesi bulunan Fiona karakterini Hazal Kaya'nın nasıl canlandıracağı. Zira kendisi daha önce hiçbir şekilde sevişme sahnelerinde oynamayacağını açıklamıştı. Bakalım nasıl bir Türk usülü ''aşk-dram-entrika-''(!) dizisi olacak bekleyip göreceğiz.

Shameless'in Türk uyarlaması Utanmazlar'ın çekimleri başladı
Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2017 11:05
şu Türk dizileri aşktan şehvetten başka bi b*k bilmez mi acaba?
Rahro Uth
Rahro Uth 29.07.2017 19:20
O biraz da Türk halkının aşktan şehvetten başka bi b*k bilmemesinden kaynaklı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 12:48
Gülümsemelere bakar mısınız abi boşuna uğraşmayın belli bir kültürden geliyoruz istesekde onlar gibi tam olarak ne davranabiliriz ne de yaşayabiliriz he ilerde olmaz mı olabilir ama şu an imkansız.. Frank Gallagherin yaptığı saçmalıkları şu masum yüzlü adam ne kadar yapabilir söyler misiniz :)
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2017 12:25
14:42
Koca karı anlamında diyo keşke biraz beynin olsada
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 14:42
00:53 sen oyle dusunmeye devam et... Mumkunsede Yurt disina hic cikma.Bu bakis acinla hem onlari rahatsiz edersin hemde bizi rezil.
Bu arada ona kari denmez kadin denir. Ailen ogretmediyse ilkokulda ogrenmis olman gerekirdi...
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 00:53
ileridede olamaz imkansız,türklüğün noktasına uymaz,adamlar karıları ile dolaşırken öbürleri kamera şakası diye pandik atıyorlar ispanyada :D adamda karısıda gülüyor böyle bir iğrençliği türkler kabul etmez,bizim herşeyimiz var sadece okumamız gerek,çok fazla okumalı ve bilinçlenmeliyiz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hickey
Hickey 26.07.2017 16:32
Bi o kalmıştı onu da mahvetmeyin buda nedir mübarek. Arkadaş bu ülkede yasak ayıp ne varsa dizinin bel kemiği bunlar ki zaten uygun görülmeyenler çıkarılırsa ne anladım o işten. Yapmasınlar vazgeçsinler bari bi shameeles'ımızz kalsın.
Yerli frank türkiye hükümet sistemini eleştirecek öyle mi?
Yerli frank sınıfta torununa 'benim küçük tayyibim' mi diyecek?

Bildiğin ölü yatırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2017 13:06
Yani bire bir aynısı olmayacak tabi. Gayet de çekilir. Zaten bizde töre, kadın cinayetleri, aldatma, din ve yalan tarih konuları içerik oluyor hep. Bırakın da farklı bir şey gelsin. Büyük ihtimal sanıldığı gibi açıklık olmayacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 00:55
bu hükümet herşeye el atıyor şu televizyon sektörünede el atsın madem koca karı izleyeceklerine,nat geo wild falan birşeyler izletsinler daha iyi,bune lan herkesin içerde içerde dediği yapım bile yarısından sonra tırt oldu tırt,gitmiyor işte beyinsiz adamlar sektörü ele geçirmişler
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×