Sharp Aquos S2 ne zaman satışa sunulacak?

Sharp Aquos S2 ne zaman satışa sunulacak?

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 9.08.2017 - 15:15
Çin'deki satış tarihi kesinlik kazandı
Akıllı telefon pazarında sessiz sedasız, kırk yılda bir yeni bir ürün piyasa sunan Sharp markası, Aquos'un ilk modeli ile üst ve yan kısımlardan çerçevesiz ilk telefon olma ünvanına sahip olmuştu. Ekran konusunda hayli iddialı bir marka olan Sharp, görünüşe bakılırsa yeni Aquos ile birlikte çerçevesiz telefon dünyasına yeni bir darbe yapacak.

Sharp Aquos S2 ne zaman satışa sunulacak?
Gücünü yüksek ihtimalle Qualcomm'un amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 835'ten alacak olan Shar Aquos, 6 GB Ram ile birlikte gelecek. 1080x2040 piksek çözünürlüğe sahip olacak olan ve 5.5 inç'lik bir ekranla gelecek olan Sharp Aquos S2, arka tarafta iki adet 13 MP'lik ana kamera, ön yüzde ise 8 MP'lik ön çekim kamerası ile gelecek. minimum 64 GB depolama alanına sahip olacak olan Aquos S2,, microSD kart slotuna da sahip olacak. Cihaz 14 Ağustos'ta Çin pazarında satışa sunulacak. Amerika ve Avrupa'ya ise ne zaman geleceği şuan için kesileşmiş değil.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 13:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×