Shazam 2 filminden ilk teaser yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.06.2021 - 00:26
Shazam 2 için yayınlanan teaser videosuna baktığımızda espri yapısının değişmediğini ama kostümde değişiklik yapıldığını görüyoruz.

Shazam 2 filminden ilk teaser videosu geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. İlk film bazı önemli eksiklerine rağmen eğlenceli yapısıyla birlikte DC Evreni'nin en başarılı filmlerinden biri olmayı başarmıştı. Özellikle Zachary Levi'nin rolünün hakkını fazlasıyla verdiğini kesinlikle söyleyebiliriz. Shazam Fury of the Gods olarak bilinen devam filminin teaser videosunun beklenenden biraz erken geldiğini de söyleyebiliriz.

Shazam 2 filminden ilk teaser yayınlandı

Filmin yönetmeni David F.Sandberg tarafından yayınlanan bu videoya baktığımızda kostüm detayları ile birlikte Shazam'ın karanlık bir koridorda dikildiğini görüyoruz. Zaten kendisi de "Niye bu kadar karanlık? En azından bir tane lamba açmak iyi bir fikir olabilirdi" diyerek ortamın karanlığından dert yanmış. 

Tabi bu diyaloğu duyunca aklımıza Shazam'ın da yer aldığı DC evreninin karanlık tonlaması geliyor. Hatta Deadpool 2 filminde de bu karanlık duruma bir gönderme vardı hatırlayacağınız gibi. Filmin yayınlanan ilk videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

2023 yılında gösterime girmesi beklenen Shazam 2 filminde Zachary Levi'ye ilk filmden de hatırlayacağımız Adam Brody, Asher Angel ve Marta Milans gibi oyuncular eşlik edecek. Devam filminin kadrosunda ayrıca Lucy Liu ve Helen Miren gibi deneyimli oyuncular da bulunacak. 

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 22:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2021 20:25
DC evrenini Marvel'dan daha çok seven biri olarak izlediğim en kötü çizgi roman filmiydi diyebilirim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2021 11:09
Bence ilk film cok guzeldi umarim ikincisi daha KOMIK olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2021 23:03
Ilk film izledigim en kotu cizgi roman filmiydi
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2021 19:07
sonu kötüydü :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shazam 2 filminden ilk teaser yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×