Shazam'ın yıldızından Deadpool itirafı geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 6.09.2019 - 13:59
Levi, Ryan Reynolds hakkında da konuştu.

Bu senenin ilk aylarında vizyona giren ve DC sinematik evreninin en eğlenceli filmlerinden bir tanesi olan Shazam, gişede beklendiği üzere başarılı bir performans sergilemişti. Filmin yıldızı olan ve Shazam'ı canlandıran Zachary Levi ise filmde gösterdiği oyunculuktan dolayı övgü almıştı. Şimdi ise Levi, Boston'da düzenlenen FAN Expo etkinliğine katıldı. Etkinlikte Shazam filminden bahseden Levi, Deadpool ile alakalı bir itirafta bulundu. Çok uzun zaman önce Deadpool çizgi romanlarını okuduğunu söyleyen Levi, Deadpool'u Ryan Reynolds'ın yerine oynamak istediğini belirtti. Ancak Reynolds'ın oyunculuğunu da beğendiğinin altını çizen Levi, yapımcıların iyi bir şekilde Deadpool'u beyaz perdeye yansıttığını düşünüyor.

Shazam'ın yıldızından Deadpool itirafı geldi

Ayrıca Deadpool ve Shazam filmlerinin benzer olduğuna dikkat çeken oyuncu, filmde X-Men evrenine atıfta bulunulmasını zekice karşılaşmış. Shazam'ın daha genç kitleye hitap ettiğini, Deadpool'un ise daha olgun kitleye hitap ettiği için filmlerin aralarında keskin bir çizgi de bulunduğunu belirten Levi, Shazam'ın karakter itibariyle yaşı küçük kitleye hitap ettiğini belirtiyor. Bakalım bir sonraki Shazam filminde kendisinden neler göreceğiz?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 13:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2019 14:16
Hayatımda izlediğim daha doğrusu izlemeyip yarıda bıraktığım rezil bir bir filmdi Shazam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shazam'ın yıldızından Deadpool itirafı geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×