Shemue III'ün yüz animasyonlarına ait yeni bir video yayınlandı

Shemue III'ün yüz animasyonlarına ait yeni bir video yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 28.09.2017 - 13:28
İşler halen yolunda gibi görünmüyor.

Shenmue 3'ün gelecek sene PC ve PS4 platformlarında olacağı oyunculara belirtilmişti. Birkaç ay önce Shenmue III adına yeni bir fragman çıkaran Yu Suzuki ve takımı, oyuncular tarafından yüksek derecede eleştiri almıştı. Garip ve günümüz standartlarına uymayan animasyonlarla beraber alay konusuna dönen oyun, fragman çıktığından beri halen gelişme aşamasında bulunuyor, fakat ne kadar değişeceği ise belli değil. Ys Net, sahip olduğu oyuncu kitlesini habersiz bırakmamak için her hafta oyunun yapım aşamasına ait videolar yayınlıyor. Dördüncü haftada belirlenen konu ise tabii ki alay konusu olan yüz animasyonları oldu.


Videodan da anlaşılacağı pek de ilerleme kaydedemeyen Ys Net'te durum nedir bilinmez, fakat oyuncular yavaş yavaş ümidini kaybetmeye başlıyor. Aralarında halen umutlu olanlar görünüyor, yine de Shenmue III'ün çıkışına kadar yorum yapmak mantıklı olmaz. Hepimiz Yu Suzuki ve takımının Shenmue serisini nasıl kurtardığını yakın zamanda göreceğiz, ya işler tam tersinde gidip yirmi senenin ardından, aynı Duke Nukem Forever gibi, işler fiyasko ile sonuçlanacak.

Shenmue III'ün PS4 için yayınlanan ana fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 08:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 22:10
A çok yazık yine xbox one da yok xbox a çıkacak oyun varmı bu ne ciledir
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×