Shenmue 1 ve 2 PC'ye Denuvo koruması ve 30 FPS kilidi ile gelecek

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.07.2018 - 10:40
Shenmue oyunları Denuvo kormuası altında

Dreamcast efsanesi Shenmue serisi yıllar sonra konsol ve PC platformlarına çıkacak. Shenmue 3'ün geliştirilme aşaması devam ederken, seriye uzak oyuncular, Shenmue dünyası ile tanışmak, Shenmue 1 ve Shenmue 2'nin konsollara ve PC'ye çıkış yapmasını bekliyor. Elden geçirilen, yüksek çözünürlük seçenekleri ile çıkış yapacak olan Shenmue 1 ve Shenmue2'de Denuvo koruması olacak. Oyunlarda 30 FPS kilidi olacak.

Shenmue 1 ve 2 PC'de Denuvo koruması ve 30 FPS kilidi

Geçtiğimiz günlerde Steam mağaza sayfasında da yerini alan Shenmue 1 ve Shenmue 2'nin minimum sistem gereksinimleri de ortaya çıkmıştı. Shenmue 1 ve Shenmue 2'nin steam mağaza sayfasının açıklamalar kısmında, oyunlarda aynı zamanda 3. parti DRM: Denuvo koruması da olacağı belirtiliyor. Bunun dışında Sega, Shenmue 1 ve Shenmue 2'de 30 FPS kilidi olacağını da doğruladı. Shenmue'nun internet sitesinin sıkça sorulan sorular kısmında, oyunun teknik özellikleri ile ilgili sorulan sorulara Sega tarafından verilen yanıtlar ile, her iki oyunun da 30 FPS kilidi ile çıkış yapacağı ve ara sahneler dışında oyunun 16:9 oynanabileceği belirtildi.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 10:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2018 21:54
30 fps kilidinin nedeni performans katili denuvo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2018 11:31
Harika bir haber. Bİrde klavye mouse ayarları olmaz, onun yerine menu dahil full konsol kontrolleri görürsek süper olur.

Sonra da ağlıyorlar oyunlarımız neden PC'de satmıyor diye. Son bir emulatorden hallice port yap oyunları sonra dert yan.

Sanki oyunları bulunmaz hint kumaşı arkadaş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shenmue 1 ve 2 PC'ye Denuvo koruması ve 30 FPS kilidi ile gelecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×