Shenmue 3'ün fragmanı yayınlandı

Shenmue 3'ün fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 22.08.2017 - 10:17
Ancak yayınlanan fragman video oyun dünyasının en kötü fragmanı olabilir.
İlk olarak Kickstarter projesi ile başlayan, sonra ise Sony'nin desteğini arkasına alan geliştirici ekip Ys Net, Shenmue 3 için yeni bir fragman daha yayınlandı. Yayınlanan fragmanda karakterlerin kişiliklerine ve Shenmue 3'ün geçeceği dünyaya göz atabiliyoruz. Ancak yayınlanan fragmanın oldukça kötü gözüktüğünü söyleyebiliriz. Karakterler her ne kadar orjinal Shenmue hikayesinin çizimlerine bağlı kalsa da, özellikle ana karakterimiz olan Ryo Hazuki'nin yüz animasyonlar iki konsol nesli öncesinden kalmış gibi gözüküyor. Çevre tasarımlarının başarılı olduğu Shenmue 3, eski nesil oyuncuların hoşuna gitse de, yeni nesilde Grand Theft Auto serisi ile büyümüş oyuncuların pek fazla ilgisini çekemeyecektir.


Hikaye sunumu açısından başarılı olan Shenmue serisi, üçüncü oyunda bizlere neler sunacağını merak içerisinde bekliyoruz. Diğer bir yandan dövüş sisteminin oldukça kaliteli olduğu Shenmue serisinin yeni oyununda yeni mekanikler ile karşılaşabiliriz. Dövüş oyunu olan çıkan oyunlara bile taş çıkartacak mekanikleri bulunan Shenmue serisi, atılan yumruk ve tekmelerin tokluğu ve animasyonlarının kalitesi ile biliniyor.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 04:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 18:43
yazık olmuş oyuna
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 22.08.2017 15:25
eee şimdi bu ne?ne anladık?ne gördük? ve de be fikir edindik?gösterebilecekleri adam akıllı 3-5 dk. lik hiç mi gameplay yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 11:59
Oha insanlar o kadarda beklemiştim arkadasim hayal kırıklığına uğriyıcak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 22.08.2017 11:27
Ben hayatımda böyle rezalet fragman görmedim. Otur Sıfır!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×