Shenmue 3'ün geliştiricisi, yeni Shenmue oyunu hakkında konuştu

Shenmue 3'ün geliştiricisi, yeni Shenmue oyunu hakkında konuştu

Furkan Güler
Furkan Güler 1.03.2018 - 10:52
Yeni bir oyun görebilecek miyiz?

Açık dünya ve dövüş mekaniklerini güzel bir şekilde birleştiren Shenmue serisi, üçüncü oyun ile birlikte yakın zamanda oyuncuların karşısına çıkacak. Serinin geliştiricisi Yu Suzuki, Shenmue serisinin devam oyunlarının planları dahilinde olduklarını ve seriyi sonlandırmak istemediklerini belirtti. Oyun için yayınladıkları fragmanlara gelen eleştirilerden haberdar olduğunu söyleyen Suzuki, oyunda yer alan karakterlerin sahip olduğu surat ifadeleri üstünde çalıştıklarını açıkladı. Diğer bir yandan ilk iki oyunun yeniden yapım projesini şu anda yapmak istemediklerini söyleyen Suzuki, belki ilerleyen dönemlerde yeniden yapım projelerine başlayabileceklerini söyledi.

Shenmue 3'ün geliştiricisi Yu Suzuki, yaptığı röportajda dördüncü oyunun planları dahilinde olduğunu belirtti.

3 senedir geliştirilme sürecinde olan Shenmue 3, hala net bir çıkış tarihine sahip değil. 2019 senesine sarkabileceği konuşulan oyun için  şüpheler de artmaya başlamış durumda. Oyunun yapım sürecinin bu kadar uzun sürmesi ve yayınlanan kısa videolarda görsel ve animasyonların zayıf kalması serinin hayranlarını düşündürüyor. Oyunun hikayesinde ana karakterimiz olan Ryo Hazuki , yine intikam peşinde koşarak amacına ulaşmaya çalışacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 03:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×