Sherlock Holmes için iki yeni seri geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.04.2022 - 11:48
Robert Downey Jr. tarafından canlandırılan Sherlock Holmes evreninde geçen iki yeni serinin yapım aşamasında olduğu belirtiliyor.

Ünlü oyuncu Robert Downey Jr. tarafından canlandırılan Sherlock Holmes filmleri büyük beğeni toplamış ve oyuncu Jude Law ile bu iki filmde iyi bir ikili olmuşlardı. Aradan geçen uzun bir süreye rağmen serinin 3. filmini ise izleme şansına erişemedik. Daha hala yapım aşamasında olduğu söylenen bu 3. film dışında yeni Sherlock Holmes projelerinin yapılacağı da ortaya çıktı. Üstelik bu projelerde Robert Downey Jr.'ın parmağı da var.

Sherlock Holmes için iki yeni seri geliyor

Sherlock Holmes için iki yeni seri geliyor

Veriety sitesinin haberine göre bu filmler ile aynı evrende geçen iki yeni seri düşünülüyor. HBO Max platformunda yayınlanacağı belirtilen bu serilerin yeni karakterler üzerinden şekilleneceği de belirtilmiş. Bu karakterlerin ve hikaye bağlantısının ise Robert Downey Jr. ve Jude Law ikilisinin yer alacağı 3. filmde yapılacağı gelen haberler arasında. Yani yeni serilerde göreceğimiz karakterlerin tanıtımı bir nevi 3.filmde yapılmış olacak.

Bu iki serinin yapımcıları arasında Robert Downey Jr. ve eşi Susan Downey de yer alıyor. Serilerin ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 12:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2022 14:11
Hadi gel artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sherlock Holmes için iki yeni seri geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×