Showdown: Scorpion

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Showdown: Scorpion
Showdown: Scorpion isimli yakın gelecekte geçen bir FPS geliyor. B-COOL Interactive tarafından hazırlanan yapımda, yaratık haline gelmiş insanlar ve tam donanımlı teröristler gibi bir çok rakibimiz olacak. Oyunda lav silahı, çeşitli el bombaları, grenade launcher gibi silahlarımız yer alacak. Showdown'nın grafikleri etkileyici olacak, yeni teknikler ve teknolojiler oyunun grafik motoru tarafından kullanılıyor. Projenin fizik modellemesini Novodex Engine oluşturuyor ki, Novodex'in arkasında fizik kartları ile gündeme gelen AGEIA bulunuyor. Yapım 2068 yılında geçiyor ve Rus özel güçlerinden yetenekli bir askeri kontrol ediyoruz. Showdown: Scorpion bu sene Aralık ayı içinde piyasaya çıkacak. Oyun hakkında Doom 3'ten esintiler taşıdığı şeklinde, bazı Rus forumlarında ilginç yorumlar bulunuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 09:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Showdown: Scorpion

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×