Shubuo Generaller Oyunu Başlıyor!

Shubuo Generaller Oyunu Başlıyor!

Mine Turgay Oktay
Mine Turgay Oktay 3.06.2010 - 12:31
Shubuo Generaller Oyunu Başlıyor!
SAVAŞ VE STRATEJİ OYUNU FANATİKLERİ, CEP TELEFONLARININ BAŞINA

Hem web üzerinden hem de cep telefonundan çok sayıda oyuncunun katılımıyla oynanabilen Shubuo “Generaller Oyunu”nda, savaş ve strateji oyunu tutkunlarını kendilerini gösterme fırsatı ve sürpriz hediyeler bekliyor.

Shubuo’nun yeni başlayan “Generaller Oyunu” tüm oyun severleri telefon başına topluyor. Cep telefonundan kısa mesaj göndererek ya da web üzerinden oynanabilen Generaller Oyunu, akıl-sabır-zamanlama üçlüsünü uygun biçimde kullanan oyuncuların, kendilerine verilen asker ve toprağı, dünyaya hakim bir güce dönüştürmesine kadar uzanan bir savaş-strateji oyunu.

Akıllı olan kazanıyor

Generaller Oyunu’nu bağımlılık yaratacak kadar gerçekçi kurgu üzerinde ilerliyor. Kendilerine verilen asker ve toprakla oyuna başlayan oyuncular, akıllıca taktikler geliştirerek diğer oyuncuların topraklarını işgal edebiliyor, yeni teknolojiler icat edip avantaj sağlayarak ve tarım ya da endüstride gelişerek ülkelerinin gücünü artırabiliyor. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri de ordularının gücünü aynı ölçüde etkiliyor.

Dünya üzerindeki hakimiyetlerini artırmak için rakiplerinin topraklarına hücum eden Generallerin, bu hücumlarda ellerindeki askeri birlikleri kullanma sıraları, stratejilerinin özünü oluşturuyor. Hava, kara ve zırhlı birliklerden oluşan ordularını istedikleri şekilde yöneten Generaller, kazanan taraf olurlarsa, kaybedenin topraklarını ele geçiriyor. Her zaferin sonunda kazandığı tecrübe oyunda ilerlemeyi sağlayan esas faktör. Kullanıcı seviye atladıkça oyun zenginleşiyor, seçenekleri artıyor ve yepyeni stratejiler öncelik kazanıyor.

Her ay sürpriz hediyeler

Becerisini ortaya koymak isteyen oyun severler, Generaller Oyunu’ndaki hamlelerini cep telefonlarından bir mesaj atarak ya da web sitesinden ayarlamalar yaparak yönlendirebiliyor. Oyunculardan dünyaya en hakim durumda olanlar, her ay çeşitli ödüller kazanıyor. Generaller Oyunu, haftada 10 SMS karşılığında ücretlendiriliyor. Kullanıcıların Generaller Oyunu’nu rahatça denemeleri için ilk hafta ücret alınmıyor.

http://www.shubuo.com
http://www.generaller.com

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 22:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2019 08:10
Generaller Oyunu yeniden geliyor. Aynı komutlar aynı komut cevapları ve aynı stratejik işleyişle yakında yayında. Sadece mobilden web tabanlı oyun olarak oynanacak. Savaş Sonuçları her saat başında bildirim mesajı olarak gelecek. Generaller Çok Yakında
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×