SiberArena açıldı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
SiberArena açıldı
Türkiye´nin ilk ve tek turnuva organizasyon sitesi SiberArena.com yayın hayatına başladı. İlk organizasyonu counter-strike turnuvası üzerine olan siberarena, bu turnuvada üç büyük şehrin clanlarını bir araya getirmeyi ve gerçekten Türkiye´de en iyi olan clanı belirlemeyi hedefliyor. Daha fazla bilgi ve başvuru için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 15:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
SiberArena açıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×