Sid Meier’s Civilization VI Epic Store’da ücretsiz oldu!

Sid Meier’s Civilization VI Epic Store’da ücretsiz oldu!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 21.05.2020 - 19:14
Civilization VI, Epic Games Store üzerinde 28 Mayıs 18:00’a kadar bedava oldu! Oyunu kütüphanenize ekleyerek dilediğiniz vakit indirip oynayabilirsiniz.

Sid Meier’s Civilization VI, Epic Games Store üzerinde 28 Mayıs 18:00’a kadar bedava oldu! Oyunu kütüphanenize ekleyerek dilediğiniz vakit indirip oynayabilirsiniz. Epic Games, daha önce de bildiğiniz gibi GTA V oyununu ücretsiz bir şekilde dağıtmıştı. Piyasadaki rekabetten yüzü gülen ise yine oyuncu oldu. Sızdırılan bilgiler bir bir doğru çıkmaya başladı, peki bundan sonra Epic Games, hangi oyunları ücretsiz olarak dağıtacak?

Sid Meier’s Civilization VI nedir?

Sie Meier’s Civilization VI, Firaxis Games tarafından geliştirilen bir tur bazlı strateji oyunudur. Tarihe ismini altın harflerle yazmış liderler ve fraksiyonlar ile diplomasi yoluyla sulh sağlayıp, savaş yoluyla kıyametleri kopartırken, her turunuzda tarihin ilerlemesiyle kendinizi tunç devrinden uzay çağına geçmiş halde bulmanız da olası. Sid Meier’s Civilization VI’nın en can alıcı noktası dünyanın ilk kadın hükümdarı Tomris Hatun’un oyunda yer alması olmuştu. Ayrıca Civilization VI, serinin kendisinden önceki oyunlarına göre görsel anlamda kaliteyi üste taşısa da türü biraz daha kolaylaştırarak oyuncuların tepkisini almıştı. Ayrıca Civilization serisi, oyun içi müzikleriyle de oyuncularından olumlu tepkiler almıştı. Civilization serisinin 5. Oyunu olan Sid Meier’s Civilization V’de dikkatimizi Osmanlı İmparatorluğu olarak oynarken değişen “Şenburgaz Çiftetellisi” teması çekmişti.

Sid Meier’s Civilization VI Epic Store’da ücretsiz oldu!

Epic Games başka hangi oyunları ücretsiz dağıtacak?

Epic Games, geçtiğimiz hafta GTA 5’i ücretsiz olarak dağıtmıştı, bu haftanın oyunu ise Sid Meier’s Civilization oldu. Epic Games’in dağıtacağı oyunlar da tarihleriyle birlikte geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Sid Meier’s Civilization VI, sızan bilgiye göre 21-28 Mayıs tarihleri arasında dağıtılacaktı ve şuanda Epic Store’da 28 Mayıs’a kadar ücretsiz. Buradan, diğer oyunların da önümüzdeki haftalarda ücretsiz olacağını anlıyoruz.

İşte Epic Games’in önümüzdeki haftalarda ücretsiz olarak dağıtacağı oyunlar

- Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs - 4 Haziran)

- Ark Survival Evolved (4 - 11 Haziran)

Epic Games, ücretsiz olarak dağıttığı bu kaliteli oyunlar ile piyasadaki rekabet ateşini harlamaya devam ediyor. Rakiplerinin sıradaki hamlesini ise oyuncular yüzlerinde tebessümler ile beklemekte.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 21:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2020 20:43
Ek paketleri oyun fiyatına!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2020 03:35
28mayısa kadar bedava mı? 28 mayıstan sonrada oynamaya devam edebilir miyiz?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2020 17:04
red dead 2 yokmu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2020 10:09
illa üye yaptıracak epic store.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2020 20:12
cCc Epic gemes cCC > diğer platformlar
Ark survival i bekliyorum bakalım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×