Silent Hill 2 fanatiklerine yeni bir paket geldi

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Silent Hill 2 fanatiklerine yeni bir paket geldi
Konsollarda çok büyük bir fanatik kitlesine sahip olan Silent Hill serisi, Pc'ye de çıkması ile çok daha büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Mayıs ayında PS 2 için Silent Hill 3 çıkacak. Pc için ise yeni bir ek paket havasında bir oyun çıktı. Silent Hill 2: Directors Cut adı ile piyasaya çıkan oyun normal Silent Hill 2 gibi 3 cd. Genelde filmlerde rastladığımız Directors Cut olayı belki de ilk defa bir oyun için gerçekleştirildi. Peki Silent Hill 2: Directors Cut bize neler getiriyor?

* Yeni mekanlar
* Yeni silahlar
* Senaryonun içerisine serpiştirilmiş yeni olaylar

Genel olarak yenilikleri böyle. Şimdiden söyleyeyim oyunu baştan oynamanız gerekiyor. Yenilikleri anca oyunu tekrar oynayarak fark edebiliyorsunuz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Silent Hill 2 fanatiklerine yeni bir paket geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×