Silent Hill 2

Burak
Burak 3.06.2010 - 12:31
Tam çözümlerin devamı geliyor.

Oyuna tuvalet molasindan sonra basliyoruz.Disari çikin, arabadan haritanizi alin ve merdivenlerden asagi inin.Yol bitimindeki kapiya girin.Kizla konusun mezarligin diger kapisindan çikin.Yoldan devam edin , kenardaki çalisan testereyi alin ve devam edin. Yine aynen kosmaya devam edin ana caddeye çikincaya kadar. ilerleyin yerdeki kanlari gördükten sonra, kuzeydeki Vachss Rd."deki dar yola girin , yolun sonunda bir sopa alacaksiniz. (wooden plank) Simdi geri dönün ve cafe Texan sokagina girin, Martin st."nin sonunda ölü adamdan Aparmant keyi alin.Wood Side Apartment batida anahtari kullanarak binaya girin.

Solunuzdaki haritayi alin, ikinci kata çikin, 205 nolu odadan fenerinizi alin. 3. kattaki 301 nolu odada ise silahiniz var. (handgun)Tekrar 2. kata gelin, 208 nolu odaya girin, raftaki anahtari alin.202 nolu odadan yatagin yanindaki delikten clock keyi alin . 208 e gidin, saatte clock keyi kullanin ve saati 9:10"a getirin. Saati yan tarafindan itekleyin. Simdi 3. katin diger tarafina gidebilecegiz. 307 nolu odaya girin, demodan sonra courtyard keyi alin.303 nolu odanin yakinindan escape keyi alin. Dagudaki merdivenlerden 1 .kata inin ve devam edin. Yolun sonunda canned juice var alin.203 nolu odanin yanindaki yuvarlakla isaretli yere cannet juiceyi kullanin. Asagi inin ve disari çikin. Sag taraftaki araliga girin, çöplükten old mani alin. Binaya geri girin,

1. katta bulunan tek kapiyi courtyard key ile açin. Içeri girdiginizde havuza gidin. Tam ortasindaki çocuk arabasindan snake madolyonunu alin. Ikinci kattaki 201 nolu odanin yanindaki kapiyi fire escape key ile açin. Kasayi bulun ve 19>>20<<09>>18 sifresini girin., bol sayida handgun mermisi alacaksiniz, diger kapidan çikin. Beyaz kapidan merdivenlere ulasin. Hemen yaninizda harita var. Alt kata inin , 109 nolu odadan prisoneri alin , 105 nolu odaya gidin. (oyunu 1 kere bitirip 2. defa basladiginiz zaman buradaki butfakta white chrism bulabilirsiniz.) Solunuzdaki masaya bakin. 5 tane bosluk göreceksiniz, prisoner en sagda , snake ortada, old en solda ,lyne house keyi alin. 2. kattaki 209 nolu odaya girin , balkondan diger odadaki apartment stairway keyi alin ve geri çikin 208 nolu odanin karsisana girin. Bir boss ile karsi karsiyasiniz. Ates edin, asla vurulmayin yaklastiginda diger tarafa geçip ates etmeye devam edin. 

Bir süre sonra merdivenlerden inip gidecektir. Asagidaki kapidan geçin. Rose water Parka gidin. Göle yakin kisimda Maryi bulacaksiniz. Taxxon gas yerindeki arabadan stell pipeyi alin. (oyuna 2. kez basladginizda buradaki raftan lost of memoriesi alabilirsiniz.) Petes Bowl - 0- ramaya girin , kapilardan geçin ,demoyu izledikten sonra disari çikin. Heavens Night girmek için yandaki tel örgülü kapiya girin. Yukari dogru çikin ve binayi terkedin, güneye dogru inin. Kizin girdigi binaya girin.

HOSPITAL
Haritayi alin. Karsinizdaki odaya girin, diger odadan devam edin. Daktilonun yanindaki Furple bullu alin. 2. kata çikin mours locker rooma girin ve examination room keyi alin. Womens locker roomdanda bend needle yi alin. Dolaptan shotgun almayi unutmayin. M2 ye girin, lapis eyeyi alin. Kat 3 e çikin, 7335 tiklayin . S3 gidin, roof keyi alin. S14 e gidin, Masanin üstündeki kutuya bakin. Purple bullu kullanin. Lapis eyeyi kullanin. 4476 yi girin ve ardindan 4545 girin, piece of hairi alin. Shower rooma gidin, piece of hair ile bend needleyi combina ederek delige kullanin, elevator keye sahipsiniz. Elevatorle 1. kata inin. C3 girin, demodan sonra 1 odada gelen yaratiklari öldüreceksiniz. Fazla hareket edin. Simdi gardenda baslayacaksiniz, 2. kata asansörle çikin m6 nolu odadan dry cell batteryi ve basement storeroom keyi alin. 3. kata çikin, merdivenlere ulasin, en asagi inin. Basement anahtarini kullanin, dolabi itekleyin ve içeri girin , copper ringi alacaksiniz. 2. kata geri dönün day roomdaki sandigi açin , lead ringi alacaksiniz. 3. kata çikin, hemen solunuzdaki odaya copper ring ve lead ringi kullanin. Asagi inin, asansöre hizlica kosun (bosverin sizin caninizi birsey olmasin) Seul st.den diger haritaya geçin (sag altta) Gonzales mexxoan restaurantin hemen yanindaki evin önünden wrenchi alin. Geldiginiz haritaya geri dönün ve rose water parka gidin. Parka girdikten sonra önce saga sonra sola dönün, buradaki heykeli bulun. Arka tarafini kazin.

Wrenchi kullanin, old bronz keyi aldiktan sonra bu haritadaki Silent hill (tüylerim ürperdi) Historical Saciety gidin. (oyunu birkez bitirdikten sonra içeriden obsidion gobleti alin.) Kapidan geçin ve sürekli ilerleyin. Elinize steel pipeyi alin, zayif duvari kirin. Merdivenlerden çikdiktan sonra sagdaki kapiya girin. içeriden spiral writing keyi alin ve batteryi kullanin. Isigi yakin ve kapinin yanindaki cihazi açin. 812 yi girin. Saginizdaki demirlere spiral keyi kullanin , asagi atlayin, uçtaki masanin üstünden gluttonous pig alin, kapidan çikin, sagdaki ikinci kapidan girin , tablet of the seductressi alin. Asagidaki hapishanelere inin, bunlarin birinden wax dollu alacaksiniz. Yukaridaki hapishaneden ise oppresior tableti alin. Sol yukaridaki odalardan çakmak, silah alacaksiniz. Genis bahçe ye çikin, ortadaki yerde tablet leri kullanin, geri dönün ve kapidan nali alin. Yerdeki izgarayi bulun , burada wax doll, lighter , horseshoei combina edip kullanin. Asansöre ulasip asagi inmeye devam edin. Heykel kafasi olan odayi bulup , heykeli basasagi sari yönde çevirin , kizla konusup geri dönün , merdivenin yanindaki buttondan wire cutteri alip asagi inin. Geri dönüp wire cutteri kullanacaginiz yeri bulun, kayit yerini bulana kadar ilerleyin. Sagdaki kapidan girdikten sonra öldürmek zorunda oldugunuz bir sedye benzeri birsey gelecek biletini kesin. ileride z seklindeki koridorun sonuna girin , kapinin girisine en yakindaki ipi çekin ve 6 tane cesedin oldugu odaya bulun. Burdan yerdeki persecuted keyi alin ve kelepçeleri çözerek vanayi çevirin. Devam edin , mezardan girin, devam edin eddie finaline hazir olun. Ates edin ve sürekli hakkinizi kontrol edin, içeri kaçacak ve onu orada öldürün. Genis kapidan çikin tekneye binin, sag sol yaparak isigi bulun ve ona dogru gidin. Su fiskiyesinden müzik kutusunu alin ve otele girin.

OTEL
Haritayi alin, reastauranta gidin masadan fish alin. Lobiye gidin, resepsiyon odasindan keyi alin. 2.kata çikin, cleak rooma girin, fishi çantada kullanip anahtar alin. 204 numarali odaya girin. Masadan elevator keyi alin. Asansörün arkasindaki odaya bulun , asansördeki buttonu onaylayin,

Ayni odadaki dolaba tüm esyalarinizi birakin ve asansörle 1. kata inin. Pantry deki music kutusunu alin. Office girin, kasadan kaset ve openeri alin, bodrumdaki bailer odasina girerek bar keyi alin, kitchendan devam edin , burdan konserveyi açarak ampülü alin. Bara girin ampülü kullanarak kapiyi açin. 2. kata çikin ve esyalarinizi alin. 204 nolu odadan çantaya mist yazin ve music kutusunu alin. Lobiye dönün , music kutusuna little mermaid sola ,ortaya sinderella, snow white saga yerlestirin ve anahtari alin. 3. kata çikmak için anahtari kullanin 312 nolu odaya dalin. Videotape kullanin. 2. kattaki 202 nolu odaya girin. Dümdüz ilerleyip koridorun sonundaki kapiya girin, asansöre ulasin, bodruma inin. Kitchendan geçerek merdivenlere ulasin. Koridorun sonundaki odaya girin. Devam edin ve 9 kayit olan yer son kayit yeriniz , kaydedin ve içeri girin. Gelen demoda kizimiz birkez daha öldürülecek . Gelen 2 yaratigi öldürün. ikisinden birer göz alin. Gözleri kapilara yerlestirin. Merdivenleri bularak en yukari çikin. Son bossumuzu öldürün ve Yerdeyken bir kez daha ates edin . Geçmis olsun.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 20:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Silent Hill 2

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×