Silent Hill 5 mi?

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Silent Hill 5 mi?
Yeni Silent Hill oyunu yeni nesl konsollara çıkacak. Bugün yapılan bir açıklamaya göre, Silent Hill serisinin 5. oyununun çıkacağı duyuruldu. Fakat bu oyunun yeni konsollara çıkarılması düşünülüyor. Oyunun dizayn şefi Tsuboyama ile yapılan röportajda Tsuboyama, henüz Konami tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da yeni nesil konsollarda çıkarmayı planladıklarını kabul etti.

''PS2, Xbox ve PC'de, The Room'dan sonra seride yeni oyunlar olacak mı?'' türündeki sorulara da Tsuboyama, 'Kuşkusuz oyunların devam edeceğini mutlulukla söyleyebilirim.' şeklinde açık uçlu bir cevap verdi.

'Bir web sitesinde 'Shadows' adında serinin beşincisi olacak bir oyun yaptığımızı söylüyorlar. Bu ismi nerden aldıklarını bilmiyorum, bizim yaptığımız Shadows değil, ama biz yeni olanı yapıyoruz.'

'Ayrıca hangi donanıma koyacağımızdan bile emin değiliz, fakat bu en iyisi olacak: belki PS3, belki Xbox 2… Şu anki konsollarda olmayacaktır'. Şeklinde durumu kabul ettiğini belirtiyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 02:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Silent Hill 5 mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×