Silent Hill'ın yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.06.2010 - 15:38
Vatra tarafından geliştirilen, Konami tarafından dağıtımı üstlenilen yeni Silent Hill oyunu için detaylı bir video yayımlandı.
Vatra tarafından geliştirilen, Konami tarafından dağıtımı üstlenilen yeni Silent Hill oyunu için detaylı bir video yayımlandı. Görünüşe göre bu kez Silent Hill, bir hapishane kaçkınını konuk edecek. PS3 ve X360 için geliştirilen yapım, önümüzdeki yıl raflarda olacak. İyi seyirler.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Silent Hill'ın yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×