Silent Hills P.T. Lego dünyasında yeniden yapıldı

Silent Hills P.T. Lego dünyasında yeniden yapıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 29.10.2017 - 10:57
Korkunç değil tam tersine tatlı gözüküyor.

Silent Hills P.T. iptal olduğu zaman tüm oyuncular oldukça fazla üzülmüştü. Hideo Kojima ve ünlü yönetmen Guillermo del Toro'nun ortak yapımı olan oyunda Norman Reedus gibi ünlü Hollywood oyuncuları yer alıyordu. Ancak Konami, Hideo Kojima ile yaşadığı anlaşmazlık sonucunda oyunun projesini rafa kaldırdı. Ancak oyunun iptalinden sonra Silent Hill fanları, Unreal Engine 4 oyun motoru gibi temeller ile tekrar oyunu hayata döndürmeyi denediler. Şimdi ise iptal olan Silent Hills oyununun başka bir şekilde yapıldığını görüyoruz.

Silent Hills P.T. Lego dünyası ile birleşti

Bir oyuncu oyunu Lego Worlds yardımı ile yeniden yapmayı başarmış. Şahsen bana sorarsanız ortaya koyulan Lego'lu Silent Hills, korkudan daha uzak bir şekilde oldukça tatlı gözüküyor. Oyuna yerleştirilen objeleri bile aynı yerleştiren oyuncu, herhangi bir detayı atlamayı unutmamış. İptal edilen oyunun fanları halen oyunun bir şekilde geliştirilmesini istiyorlar. Belki Konami, fanları dinleyerek Silent Hills projesini tekrar hayata geçirir. Şu sıralar Metal Gear Survive ile meşgul olan firmaya oyuncular oldukça kızgın durumda.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 21:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2017 22:45
olmamış
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2017 21:35
hideo kojima olmadan yapamazlar, yapmamalılar da zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×