Silkroad Online için meşgul bir Ekim ayı

Silkroad Online için meşgul bir Ekim ayı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.10.2012 - 15:47
Kisa süreliğine yeni içerik ve yarı fiyatına satışlar
19 Ekim,2012-Digimon Masters ve Knight Age oyunlarıyla ünlenen Joymax, dünyaca ünlü ücretsiz oynanabilen MMORPG türündeki oyunu Silkroad Online için Ekim güncellemesini duyurdu.

Silkroad Online için meşgul bir Ekim ayı
Yeni gelen dostlar, POP kart genişlemesi ve bir sonraki tier ürün yükseltmesi Silkroad-R’in yenilenen dünyası için oldukça yoğun geçecek bir ayla beraber gelecek Salı günü başlıyor. Güncellemelere ek olarak oyuncuların kaçırmaması gereken etkinliklerin yanında bütün avatarlarda yarı fiyat indirimleri de başlıyor. Bu ayın avatar güncellemesi  “Skeleton Knight Outfit” oyunculardan gelen yoğun istek üzerine tekrar aramızda.

Silkroad Online için meşgul bir Ekim ayı
23 Ekim'e kadar sürecek olan etkinlik, karakterlerin dış görünüşünü değiştirmeye yarayan giysilerden oluşuyor. 50’den fazla avatar seçeneğinden, Korsan görünümünden Spartalı askerine kadar değişik avatarlar seçebilecekler.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 00:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×