Silkroad Online'ın denge güncellemesi

Silkroad Online'ın denge güncellemesi

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 4.12.2012 - 14:31
Yeni güncellemeye az kaldı
Joymax, dünyaca ünlü ücretsiz oynanabilen MMORPG türündeki oyunu Silkroad Online için heyecan verici bir güncellemeyi duyurdu. Silkroad 18 Aralıkta yetenek denge güncellemesi ile karşımıza çıkacak.

Silkroad Online'ın denge güncellemesi
Başlığı, “Silkroad’u Yak. Bölüm 2: Doğu ve Batı Birleşiyor!” olan güncelleme geçen ay oyuna gelen güncelleme serisinin ikincisi. Gelecek olan Silkroad Online güncellemesinin en büyük geliştirmelerinden biri de ırk, sınıf ve grupça oyuna yetenek dengelemesi getirmesi. Bütün karakter sınıfları büyük geliştirmelerle ilk elden etkilenecekler.
 
Çin ve Avrupa ırklarının her biri 6-7 adet farklı sınıf ve her birine yapılan dengelemelere 18 Aralık günü yapılacak olan güncellemeyle ulaşacaklar. Güncelleme 18 Aralık günü geldiğinde bütün gruplar %20 daha fazla tecrübe puanı kazanacaklar.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 00:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×