Simcity 4 geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Simcity 4 geliyor
Electronic Arts firması tüm dünyada çok sevilen ve çok satan şehir kurma simulasyonu oyunu olan Simcity'nin yeni oyunu olan Simcity 4'ü duyurdu. Yeni simulasyon ve grafik motoruna sahip olacak olan oyunda ayrıca kendi yaşamları ile uğraşan Sim'leri de farkedebileceğiz. E3 fuarında da gösterimde olacak olan oyunda şehirlerimize istediğimiz gibi dağ, orman, nehir gibi yerşekillerini ekleyebilecek ve büyük metropoller kurabileceğiz. Bu yeni oyunda ayrıca tüm şehirler belli bir bölgenin bir parçası olacak ve tüm şehirler aynı harita üzerinde görülebilecek. Şehirler birbirlerine yollar ile bağlı olabilecek ve kaynaklarını da birbirleriyle paylaşabilecekler. Ayrıca çok yeni bir özellik olarak da artık oyuncu olarak oyunda Sim'lerden birisini oyunda takip edebileceğiz. Ayrıca Sim'lerden istediklerimizi de kişileştirip doğrudan ona ulaşabilecek ve Simcity dünyasında neler yaptıklarını anı anına görebilecek ve takip edebileceğiz. Böylece şehir hakkında neler hissetiklerini ve mutlu olup oladığını öğrenip ona göre davranabileceğiz. Oyuna yeni bir simuasyon motoru entegre edilecekmiş ve buna göre oyundaki işlemler oldukça pratik olacak görülebilecekmiş. Oyunun çıkışı hakkında şimdilik herhangi bir bilgi yok...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 23:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Simcity 4 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×