SimCity 4: Rush Hour resmen duyuruldu.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
SimCity 4: Rush Hour resmen duyuruldu.
Electronic Arts büyük ilgi gören oyunu SimCity 4 için SimCity 4: Rush Hour adında yeni bir expansion pack hazırladığını bildirdi. Expansion pack hakkında söylenenler ise oldukça heyecan verici. Buna göre SimCity 4’a oldukça güzel ve yeni özellikler katılıyor. İlk yenilik itfaiye teşkilatında. Artık oyuncular bir yerde yangın çıktığında oraya ulaşılabilecek en kısa yolu belirleyecek ve itfaiyeye o yolu izlemesini söyleyebilecekler. Şehir trafiğini düzenlemek için bir yolu kapatıp bunun nelere sebep olacağını görebileceğiz. Sims’lerimizi rehin alanlarla, banka soyguncularıyla, trafik veya tren kazalarıyla uğraşmak cabası. Oyuna yeni binalar, köprüler, otomobiller, zeplinler, helikopterler, uçaklar da ekleniyor. Ayrıca UFO saldırısı gibi yeni felaketlerde SimCity 4:Rush Hour’da yeralacak yeniliklerden. Oyun ilk olarak mayısta E3 2003 fuarında görücüye çıkacak. Biz ise sonbaharı beklemek zorundayız. Daha ayrıntılı bilgi için  tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 23:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
SimCity 4: Rush Hour resmen duyuruldu.

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×