SimCity Creator'dan bazı detaylar

Pamir Gökalp
Pamir Gökalp 3.06.2010 - 12:31
SimCity Creator'dan bazı detaylar


Electronic Arts'ın bu senenin başlarında duyurduğu SimCity Creator hakkında bazı detaylar açığa çıktı. 22 Eylül'de Wii ve DS için çıkarılacak olan SimCity Creator oyuna bazı yenilikler getirecek

* Oyunun Wii versiyonunda oyuncular 13 çeşit şehir stili seçebilecekler. Bunun dışında oyundaki Belediye Başkanları helikopter ve jet gibi lüks araçlara binebilecekler. Daha önceki oyunlarda bulunan doğal afetler yine olacak. Hem de bu afetleri Wii remote kullanarak yapabilecek ve ayrıca Wii remote kullanarak bu tip birçok hasar da meydana getirebileceksiniz.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


*Oyunun DS versiyonu ise daha ağırlıklı olarak çağlara odaklı. Kurduğunu şehir ile geçmiş zamandan ileriye yolculuk edebileceksiniz. Ayrıca DS'de Challenge, Free Play, Chance Encounter ve Gallery modları da mevcut olacak.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


KAYNAK shacknews.comYorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 06:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
SimCity Creator'dan bazı detaylar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×