SimCity geri dönüyor!

Murat Sağlam
Murat Sağlam 27.05.2011 - 16:08
Ama üzücü bir haberimiz var...
SimCity serisi milyonlar tarafından sevilmiş ve benimsenmiş bir oyundur. Fakat son dönemlerde popülaritesini Sims serisinin yaratmış olduğu engellenemez patlamayla kaybetmiş olsa da, yine de yeni bir oyun geliyor dersek eminiz ki serinin sevenleri heyecanlanacaktır. Heyecanlanmasına heyecanlanacaktır ama çok da acele etmeseniz iyi olur.

SimCity geri dönüyor!
MCV'nin haberine göre SimCity, EA tarafından geri getirilecek ama PC ya da konsollar için değil, Facebook oyunu olarak geri dönecek. Electronic Arts'ın amacı, Zynga'nın CityVille ve FarmVille gibi oyunlarla elde ettiği "casual market" ten pay sahibi olabilmek.

SimCity'nin ne zaman oynanabilir hale geleceği ise henüz bilinmiyor. Zaten Electronic Arts tarafından resmileştirilmiş bir açıklama da olmadığından, dedikodular klasmanında tuttuğumuz bir haber bu.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2022 11:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
SimCity geri dönüyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×