Şimdi de yürürken uyurken Bitcoin kazacağız

Şimdi de yürürken uyurken Bitcoin kazacağız

Onur Güner
Onur Güner 18.12.2017 - 20:34
Coinler için özel giysiler geliyor

Bitcoin ve diğer alt coinler hızla yüksele dursun, şirketler de bu coinlerden nasıl para kazanırız derdine düşmüş durumdalar. Şu anda çok büyük bir pasta olan bu coinlerden herkes bir şekilde dilim almak istiyor. Büyük dilim almak isteyen büyük şirketler yanında bir de Hollandalı bir şirket en büyük dilimi almanın peşinde. Merkezi Hollanda'da bulunan Institute of Human Obsolescence (IoHO) adlı bir şirket, coin madenciliği için geliştirilen özel bir kostüm tanıttı.

Şimdi de yürürken uyurken Bitcoin kazacağız

Bu kostüm sayesinde insan vücudunun ürettiği fazla ısı, elektrik enerjisine çevriliyor ve elde edilen bu enerji sayesinde de coin madeni yapılabiliyor. Zira insan vücudundaki elektro manyetik dalgaları bir tür elektriğe çeviren bu kıyafetler bu enerjiyi depoluyorlar ve depolanan bu enerji sonraları her yerde kullanılabiliyor. Bu özel üretilen kıyafetinin ilk protipi ile yapılan bir deney sayesinde ise 17 bin adet kriptolu para (alt coin) kazılmış. 37 kişinin katıldığı bu deneyde tam 212 saat çalışılmış ve bu süre zarfında ise elde edilen 127,210 MW enerji sayesinde de madencilik yapılmış. Şu an için proje çok yeni olsa da yakın gelecekte insanlar yürürken elektrik üretebilecek, coin madenciliği yapabilecekler.

Şimdi de yürürken uyurken Bitcoin kazacağız

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 18:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 23:01
şu saçmalığı geçip darksiders god of war haberlerini falan paylaşsanız
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 21:07
alt coinlere 50 şer dolar yatırım yaptım 10 sene sonra malikaneme beklerim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×