Simdi ne mi olacak?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Simdi ne mi olacak?
Belki de bizler için son günlerin en çok sorulan sorusu idi. Yeni bir site mi yoksa birinizin altinda birlesme mi? Isin dogrusu bunu biz de tam olarak bilmiyorduk. Nejat ile yaptigimiz 5'e yakin 30'ar dakikalik telefon görüsmesi 200'e yakin mailden sonra yeni bir isim altinda, birlesmenin bizim ve okurlarimiz için en faydali karar olacagina karar verdik. Bu durumda ne TRGamer (TG) ne de Merlin'in Kazani'ni (MK) yeni sitemiz için kullanmama karari aldik. Geriye bir sorun kalmisti...

Isim Ne Olacakti?

TRGamer'in Kazani ya da MKGamer gibi isimler üzerinde bile duruyorduk. Ingilizce yayina da baslayacagimiz için isim sadece Türkçe içerigi yansitmamaliydi. Yazar ve editör arkadaslarimizdan gelen teklifler oldu. En sonunda karari verdik. Bunu simdilik sakli tutmayi uygun görüyorum.

En büyük korkumuz yazarlarimiz arasinda çikabilecek uyum sorunlari idi. Ama MK ve TG ekibi o kadar kolay kaynastilar ki biz bile sasirdik. Ortak projelere imza atabilmek için çalismaya bile basladilar.

Aslinda hala "Simdi ne olacak?" sorusunun cevabini veremedim. Ilk asamada yeni dizayna geçmek oldukça zor gözüküyor. Çünkü yeni dizaynimizda bütün içeriklerimizin birlestirilmesinin yaninda yeni konsept'ler olusturuyoruz. Kisacasi bütün tecrübelerimizi bir araya getiriyoruz. Bu sebeplerden ötürü TRGamer'in su anki dizaynini kisa bir süre için kullanmaya karar verdik.

Ilk is olarak künyeyi olusturmaya basladik. Buna göre asagidaki sekilde bir olusum basladi.

Site Sahipleri: Murat Oktay, Nejat Serpen
Genel Yayin Koordinatörü: Murat Oktay
Web Master: Nejat Serpen
Yazi Isleri Müdürü: Berk Iybar
Sorumlu Editör: Ant Köksal

Birlesme sonucu olusan kadromuz ise zaman içinde yazar ve editör olarak atanacaktir. Daha organizasyonel bir yapiya geçisi saglayabilmek için yayin politikamizda da bazi degisiklikler olacak. Bunlarin detaylarini zaman içinde burada bulacaksiniz.

Simdi ne mi olacak? Sadece Türkiye'nin degil, tüm dünyanin övünecegi bir site çikacak.

Bir de simdi görün...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2022 23:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Simdi ne mi olacak?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×