Şimdi sırada Metal Gear Solid: Rising var

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.06.2010 - 12:34
Şimdi sırada Metal Gear Solid: Rising var
Şimdi sırada Metal Gear Solid: Rising var


Kojima'nın yeni MGS oyunu Rising, PC, PS3 ve X360 için geliştiriliyor. İlk olarak E3 fuarındaki Microsoft konferansında duyurulmasıyla büyük ilgi çeken yapım, merakla bekleniyor. Hideo Kojima ve ekibinin bir bölümü, PSP için geliştirilen MGS: Peace Walker ile ilgileniyordu. Bu ekip ayrıca MGS 4'te de görev almıştı. Şimdi ise Peace Walker'ın gelişim süreci tamamlandı ve sıra da Rising'e geldi. Şimdi Kojima Production, Rising ile ilgileniyor. Rising için ilk görüntülerin E3 fuarında gelmesi bekleniyor.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 05:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Şimdi sırada Metal Gear Solid: Rising var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×