Sims 4'ün hayran yapımı Türkçe yaması hazır

Hürcan Köse
Hürcan Köse 9.09.2016 - 10:35
Bir denemek lazım değil mi?
Türkiye'nin en popüler Sims hayran sitelerinden birisi olan SimDünyası, The Sims 4 için hazırlamakta oldukları Türkçe yamanın sonunda bittiğini bildirdi. Ek paketleri de dahil tüm oyunu Türkçe yapan yama ayrıca yeni giysi ve eşya seçeneklerini de oyununuza ekliyor.

Yamayı yüklemek adına yapmanız gereken her şeyi basit bir dil ile anlattıkları için yüklerken pek bir problem yaşayacağınızı sanmıyoruz. Olası bir problem durumunda da SimDünyası üyeleri seve seve yardım edecektir.

Sims 4'ün hayran yapımı Türkçe yaması hazır
Türkiye'de gerçekten sayıca yadsınamaz bir Sims hayran kitlesi var ve yapımcı firmanın buna rağmen oyunu hala resmi olarak Türkçe yapmayışı bazı gönülleri kırıyor. Kim bilir? Belki de bu yamanın başarısı sayesinde bir sonraki oyunu da Türkçe olarak görebiliriz. Yama sayfasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Biz ekip olarak deneme fırsatı yakalayamadık ancak buradan bakınca gayet iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyorlar. Oynayıp denerseniz bizleri de yorumlarınız ile bilgilendirebilirsiniz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 02:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2016 17:00
Başarılı bir çalışma olmuş tebrikler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2016 13:31
Ooooo 23 studios a yeni "çalmak" için iş çıktı. Hayırlı olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2016 15:31
sims de Türkçe ye hiç gerek yok bence zaten hızla akıp giden bi senaryoyu takip etmediğimiz için bilemediğin bi kelime aç bak google translate den ingilizce de kelime dağarcığını acayip geliştiriyo hatta
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sims 4'ün hayran yapımı Türkçe yaması hazır

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×