Sims'leriniz yeni yıllı karşılıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Sims'leriniz yeni yıllı karşılıyor
Aral İthalat'ın basın bülteni;

Simslerinizi yeni yıla hazırladınız mı? Yeni yılı muhteşem bir şekilde kutlamanızı sağlayacak 'The sims 2 Christmas Party Pack' , Aral İthalat tarafından sevenlerinin beğenisine sunuluyor.

The Sims 2 Christmas Party Pack, 40'dan fazla yeni yıl konulu eşya içerir ve Sim'lerinize bu bonus içerik ile, Sim'ler evlerini dekore edebilecekler, muhteşem bir yeni yıl ziyafeti hazırlayabilecekler, Noel Baba'nın kendisinden onları ziyaret etmeleri için randevu alabilecekler, hatta çılgın bir yeni yıl partisi bile verebilecekler.

Sim yaratma özelliği sayesinde yeni yıl ile birlikte bir çok farklı yüz seçeneği, saç stili ve kıyafetlerle en fazla oynamak isteğiniz Sim'i seçebileceksiniz. Sim'lerinizin hayallerini gerçekleştirmeye çalışın. Aradıkları şey aşk, popülarite, şans, aile, bilgi ya da daha farklı şeyler olabilir, bunları sağlamak tamamen sizin elinizde. Bu pakette Sim'lerinizden başka, evlerini ve mahallelerini de hayal ettiğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sims'leriniz yeni yıllı karşılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×